VÍTEJTE V NANOSUN

VÍTEJTE V DOBRÉ SPOLEČNOSTI

Solar power

to the people

DOKONALE

PROPRACOVANÁ

LOGISTIKA

SPOLEHLIVÁ DOPRAVA PO CELÉM SVĚTĚ

EU DO 48 H / MENA REGION 2-3 TÝDNY

SKLADOVÉ ZÁSOBY V

ROTTERDAM

VARNSDORF   60MW MĚSÍČNĚ

DUBAI-JABAL ALI   20MW MĚSÍČNĚ

FOB ČÍNA.

ŠPIČKOVÝ SERVIS

UDĚLÁME VŠE PRO VAŠI SPOKOJENOST.

DISTRIBUCE SOLÁRNÍCH KOMPONENT

Z Boží milosti, přinášíme lidem sluneční energii a děláme tento svět lepším místem pro další generace. Díky dlouholetým zkušenostem s distribucí a velkoobchodními dodávkami fotovoltaických solárních panelů, invertorů, konstrukcí, akumulačních systémů, EV nabíječek a dalších komponentů pro fotovoltaiku - nabízíme pouze produkty, které se osvědčily jako vysoce účinné, spolehlivé a cenově optimální. Naším cílem je dodávat vhodná technická řešení, kvalitu a stabilitu TOP 5 značek za dostupné ceny. Jsme oficiálním distributorem JASOLAR / LONGI / TRINA / CANADIAN SOLAR / RISEN SOLAR MODULES & SUNGROW / HUAWEI / SOFAR SOLAR / BYD / WALLBOX Nabízíme kvalitní a osvědčené komponenty – solární panely, fotovoltaické měniče, storage systémy, konstrukční prvky, nabíječky na elektromobily, solární carporty, fasádní solární panely a další vybavení předních světových výrobců.

Nadcházející události

Genera

IFEMA Madrid, Spain

February 21 – 23, 2023

ENEX

Targi Kielce Expo centre, Poland

March 8-9, 2023

Solar Solution

Expo Greater Amsterdam, Netherlands

March 14 – 16, 2023

Solarplaza Summit Baltics

Vilnius, Lithuania

March 16, 2023

K.EY

Rimini Expo Centre, Italy

March 22 – 24, 2023

Smart Energy Forum

Kongresové centrum, Hotel Senec, Slovakia

March 28th, 2023

Intersolar Europe 2023

Messe München, Germany

June 14 - 16, 2023

A5.160

OSVĚDČENÉ PRODUKTY

Roky zkušeností nás přivedly k využívání výhradně kvalitních a dlouhodobě spolehlivých produktů. JAsolar, Longi, CanadianSolar, Trina, Sungrow, Huawei, Wallbox, BYD vykazují nejvyšší účinnost a jsou vysoce spolehlivé.

Špičkový servis

Víme, že dnes je možné pořídit všelicos za velmi lákavé ceny, ovšem s mizivou přidanou hodnotou. Dodáváme výhradně kvalitní produkty, které slouží spolehlivě, dobře a dlouhodobě. K tomu samozřejmě patří komplexní servis orientovaný na zákazníka.

Logistika ON-TIME

Naše logistika je dokonale propracovaná – vždy víme, kde se naše zboží nachází a zákazníci přesně vědí, kdy zboží dorazí. Skladové zásoby jsme schopni doručit na libovolnou adresu v rámci střední Evropy v rozmezí 24-48 hodin!

PROPOJENÍ SE ZÁKAZNÍKY

Shromažďujeme poptávky a kontakty na koncové zákazníky, které vám rádi poskytneme a zajistíme veškeré informace pro rychlé uzavření obchodu.

VELKOKAPACITNÍ SKLADY

Disponujeme vysokokapacitními sklady na německých, českých a polských hranicích, kde pro vás udržujeme dostatečnou kapacitu v řádech mnoha MWp.

Snažíme se poskytovat svým zákazníkům prvotřídní podporu. Zlepšíme váš den!

Chci komponenty

Naše produkty

Pro naše zákazníky jen to nejlepší
Sungrow - solární panely a měniče
Sungrow - solární panely a měniče

Číslo 1 mezi výrobci střídačů ve světě a číslo 2 v počtu instalovaných střídačů celosvětově v roce 2019. Značka invertorů SUNGROW představuje prvotřídní kvalitu. Ideální pro komerční a rezidenční instalace. Produkty: výběr z velkého portfolia typů střídačů (měničů).

baterie střídače
Canadian Solar - solární panely a měniče
Canadian Solar - solární panely a měniče

Jeden z nejlepších a nejznámějších výrobců solárních modulů dlouhodobě v ranku Tier 1 momentálně č. 3 ve světě. Panely Canadian Solar jsou vyhlášeny svojí vysokou kvalitou. Produkty: poly a monokrystalické panely technologie halfcut, HiDM, PERC, Bifacial, od výkonu 300Wp+.

Longi - solární panely a měniče
Longi - solární panely a měniče

Světový výrobce solárních modulů z ranku Tier 1 s nejvyšším finančním ratingem AAA. Společnost LONGi je světovou špičkou v oblasti solárních fotovoltaických technologií s průlomovými monokrystalickými technologiemi. Každoročně dodává po celém světě více než 30 GW vysoce účinných solárních modulů, což je zhruba čtvrtina celosvětové poptávky na trhu. Produkty: monokrystalické panely s černým rámem o výkonu 370Wp.

solární panely
JA Solar - solární panely a měniče
JA Solar - solární panely a měniče

Společnost JA Solar byla založena v roce 2005. Společnost vyrábí širokou škálu výrobků od křemíkových destiček, článků a modulů až po kompletní fotovoltaické energetické systémy a její produkty se prodávají ve 135 zemích. Díky neustálým technologickým inovacím, zdravému finančnímu zázemí a díky dobře zavedené globální prodejní a zákaznické servisní síti je společnost JA Solar vysoce uznávána respektovanými fotovoltaickými asociacemi jako přední světový výrobce vysoce výkonných fotovoltaických produktů.

solární panely
Trina Solar - solární panely a měniče
Trina Solar - solární panely a měniče

Společnost Trina Solar založil v roce 1997 Gao Jifan. Jako průkopník v oblasti solární energie pomohla společnost Trina Solar změnit solární průmysl. Byla jednou z prvních fotovoltaických firem v Číně, která se rychle rozrostla a stala se světovým lídrem v solární technologii a výrobě. Svého milníku dosáhla v roce 2020, kdy byla uvedena na šanghajskou burzu.

solární panely
Wallbox - solární panely a měniče
Wallbox - solární panely a měniče

Wallbox je sofistikovaná společnost, která se zabývá vývojem a výrobou nabíjecích zařízení. Jejím cílem je osvobodit svět od fosilních paliv. Zákdlaním předpokladem vzniku světa zcela poháněného obnovitelnou energií je přechod na elektrickou dopravu. Díky vyvinutí nejmodernějších řešení nabíjení elektromobilů pro domácnosti, firmy a města nabízí tato firma efektivnější a udržitelnější způsoby využívání a sdílení energie.

ev nabíječky
BYD - solární panely a měniče
BYD - solární panely a měniče

BYD Company Ltd. je jedním z největších čínských soukromých podniků. Od svého založení v roce 1995 si společnost rychle rozvinula velmi dobré odborné znalosti v oblasti nabíjecích baterií a stala se neúnavným zastáncem udržitelného rozvoje a úspěšně nabízí svá řešení obnovitelné energie po celém světě s působením ve více než 50 zemích a regionech. S více než 23 000 zaměstnanci a tržbami 20 milionů USD v roce 2020 nabízí BYD chytrá úložná řešení pro přechod na zelenou energii.

baterie
Sermatec - solární panely a měniče
Sermatec - solární panely a měniče

Sermatec Energy Technology Co. Ltd. je společnost se sídlem v Šanghaji, která byla založena v roce 2017. Je předním výrobcem produktů pro ukládání energie a poskytovatelem datových služeb pro systémy ukládání energie. V posledních 5 letech, i přes covidové lockdowny a narušení dodavatelských řetězců, Sermatec rychle rozšířil svoji působnost do více než 30 zemí světa a v srpnu 2021 zajistil financování Series-A ve výši více než jedna miliarda jüanů. Tato rychlá expanze byla umožněna díky jejich hlavnímu týmu pro rozvoj a výzkum, který je složený z více než 160 národních a mezinárodních výzkumných pracovníků, z nichž více než 70 % má přes 10 let zkušeností v oblasti elektrické energie, elektroniky a baterií.

střídače
Soluna - solární panely a měniče
Soluna - solární panely a měniče

Soluna poskytuje plně integrované systémy ukládání energie a bateriové sady pro globální (solární) sektor obnovitelné energie. Jejich produkty jsou bezpečné a prvotřídní kvality. Díky více než 20 letem zkušeností s výrobou lithiových baterií nabízejí širokou škálu produktů od přenosných napájecích systémů, nízkonapěťových (48V) bateriových systémů, vysokonapěťových bateriových systémů, systémů "All in one" až po komerční řešení pro ukládání energie do baterií. Jejich bateriové moduly montované do racku jsou ideální pro rezidenční, komerční, průmyslové a důlní aplikace pro ukládání energie.

baterie
Hyundai - solární panely a měniče
Hyundai - solární panely a měniče

Hyundai Energy Solutions vyrábí solární články a moduly světové třídy, protože neustále investuje do výzkumu a vývoje a rozšiřování špičkových výrobních zařízení. Společnost Hyundai Energy Solutions, která byla založena v prosinci 2016 jako odštěpný závod společnosti Hyundai Heavy Industries, je nyní lídrem v odvětví solární energie s inovativními řešeními, jako je plovoucí solární elektrárna, agrovoltaika, Smart Solar City atd. Specializovaný design modulů společnosti Hyundai Energy Solutions se může pochlubit bezkonkurenční odolností v náročných podmínkách.

solární panely
Huawei - solární panely a měniče
Huawei - solární panely a měniče

V červnu 2021 byla založena společnost Huawei Digital Power Technologies Co., Ltd. s cílem rozvíjet podnikání v oblasti energetické digitalizace a urychlit její růst. Jedinečná hodnota společnosti Huawei spočívá v jejích dlouhodobých investicích do výzkumu a vývoje v oblasti digitálních technologií a technologií výkonové elektroniky. Oblasti podnikání firmy Huawei zahrnují Smart PV, Data Center Facility, Site Power Facility, mPower, Embedded Power a Integrated Smart Energy.

baterie střídače
Huawei - solární panely a měniče
Solinteg - solární panely a měniče

Solinteg je přední technologický a inovativní výrobce, který poskytuje pokročilá a optimalizovaná řešení pro ukládání energie, aby bylo možné integrovat solární energii do distribuční sítě skrze vlastní unikátní platformu MORE. Společnost Solinteg zavedla globální prodejní kanály a centra zákaznických služeb a zavázala se dodávat inteligentní, bezpečnou, nákladově efektivní a udržitelnou čistou energii domácnostem, komerčním a průmyslovým uživatelům po celém světě. Na českém trhu je Solinteg prvním výrobcem, který je schopen nabídnout asymetrický střídač s výkonem do 50 kW. Jeho jedinečnou vlastností je vstupní proud do 15A na straně vstupu FV a široký rozsah vstupního napětí na straně baterie.

baterie střídače
Huawei - solární panely a měniče
Bluetti - solární panely a měniče

Bluetti vzniklo s koncepcí a vizí vytvoření minimalistické přenosné elektrárny, stanice, která by se jednoduše integrovala do života každého z nás. Po deseti letech výzkumu v oboru skladování energie spustili v červenci 2019 Wondar Law & James Ray prodej prvního přenosného zdroje Bluetti na Amazon.com. O rok později uvedli na Indiegogo jako crowdfundingový projekt svou vlajkovou loď, model AC200 a během dvou měsíců vybrali téměř 7 milionů dolarů. Společnost Bluetti, sídlící v Las Vegas v Nevadě, vyvinula celou řadu produktů pro skladování solární energie pro dobrodruhy i ostatní, kteří žijí off-grid.

přenosné zdroje
Antaisolar - solární panely a měniče
Antaisolar - solární panely a měniče

Antaisolar se v posledních letech zaměřuje na poskytování pohodlných, spolehlivých a inovativních montážních systémů a trackerů. Společnost Antaisolar byla založena v roce 2006 a v současné době disponují 800 zaměstnanci, z nichž 120 jsou specialisté různých technických odvětví pro výzkum a vývoj. Poslání společnosti Antaisolar, se sídlem v Xianmen v Číně, vystihuje motto „Raise a Green World“. Antaisolar neustále optimalizuje a propaguje globální služby zřizováním vlastních poboček a kanceláří v Japonsku, Austrálii, Brazílii, Singapuru, Filipínách, Vietnamu dalších regionech.

konstrukce a přístřešky
Sofar Solar - solární panely a měniče
Sofar Solar - solární panely a měniče

SOFARSOLAR je předním světovým dodavatelem solárních FV systémů a řešení pro ukládání energie. Zavázal se být lídrem v oblasti digitálních energetických řešení s komplexním portfoliem zahrnujícím FV střídače v rozsahu od 1 do 255 kW, hybridní střídače v rozsahu od 3 do 20 kW, systémová bateriová úložiště, a inteligentní řešení pro správu energie pro rezidenční, komerční a průmyslové aplikace. Ke konci roku 2021 dodal SOFARSOLAR více než 1 milion střídačů do více než 90 zemí světa.

baterie střídače
Sunman - solární panely
Sunman - solární panely

Sunman Energy je technologická společnost založená skupinou průmyslových veteránů přinášejících budoucnost do oblasti solární energie. Díky výzkumu a vývoje kompozitních materiálŮ Sunman úspěšně komercializovali první bezskelný, lehký a flexibilní panel eARC na světě. Úplnou náhradou skla přináší eArc solární energii na trhy a do aplikací, které byly dosud nemožné.

solární panely
Máme více než 850 spokojených B2B zákazníků. , Kontaktujte nás!

Náš tým

Přístup k zákazníkovi zakládáme na křesťanských hodnotách

Europe

Karolína
Hrubá

Customer Experience Agent

Klára
Krajdlová, Bc.

Customer Experience Agent

Natalia
Forostovets

Customer Experience Agent

Petra
Rotundo

Customer Experience Agent

Barbora
Zbrožková

Customer Experience Agent

Mukuch
Karapetian

Sales Director

David
Bursa

Senior Sales Agent

Daniel
Balcha, Ph.D.

Senior Sales Agent

Manuel
Rotundo

Senior Sales Agent

Zdeněk
Eisner

Senior Sales Agent

Roman
Korenec

Senior Sales Agent

Dominik
Mathaus

Senior Sales Agent

Aistis
Janulynas

Senior Sales Agent

Gediminas
Alionis

Senior Sales Agent

Michaela
Havránková, Bc.

Sales Agent

Jan
Pavlica

Sales Agent

Petr
Marván

Sales Agent

Marek
Fáč, Ing.

Sales Agent

Eva
Markvartová

Sales Agent

Martin
Navrátil

Sales Agent

Stanislav
Kotlár

Sales Agent

André
Schöne, Dipl.- Verww. (FH); PHK a.D.

Sales Agent

Kazimieras
Stanionis

Sales Agent

Jan
Menšík

Sales Agent

David
Láník, Mgr.

Sales & Project Manager

Beatrice
Pařenicová

COO

Karel
Pařenica Sr.

Technical Director

ARYAK
SINGH, PH.D.

Product Manager

Pavel
Kmínek

Marketing Manager - EU

Aleš
Svačinka

Business Development Manager

Klára
Somolíková

IT Architect

Alice
Vaňková, Ing.

Financial manager

Miroslav
Budinský

Data & Process Analyst

Petro
Zaplava

Logistics & Procurement Manager

Vladislav
Mironov

Logistics & Procurement Manager

Darya
Melnikava

Account Manager

Alena
Brandwagt

Account. Support

Tetyana
Bobylova

HR & Sales Support

Pavlína
Frančiak

Account. & Office Support

Karel
Pařenica

CEO/Owner

MENA

Amir
Mokhtar

Senior Sales Agent

Tatiana
Rudenko

Sales Agent

Daniel Paul
Gummery

Sales Agent

Maureen
Sanvictores

Sales Agent

Muhammad Adnan
Malik

Sales Agent

Safaa
Musa Hussien

Sales Agent

Mulle
Tesfaye Wami

Sales Agent

Yohannis
Afewerck Mulugeta

Sales Agent

Roxanne Joyce
Torres

Sales support & Administration

Renz Ryan
Magsombol

Marketing Manager - UAE
+ MW
dodáno panelů a měničů
MW
skladem panelů a měničů
členů týmu

JAK PRACUJEME

levné solární panely

Skvěle sehraný týmZkrátka nás to baví

Firma je právě taková, jací jsou její zaměstnanci.
U nás klademe důraz na přátelskou atmosféru,
bez obětování profesionality. Jsme tu, protože máme svou práci rádi. A také jsme rádi spolu.

solární projekty

Požadavky vyřizujeme ihnedMetelescu Blescu

Nesedíme u kávičky, nelelkujeme. Ihned se Vaší poptávky někdo ujímá a spojí se s Vámi co nejdříve. Předtím ověříme dostupnost komponent a následně zašleme cenovou nabídku a termín doručení.

konzultace fotovoltaika

Odborné konzultacePromovaní inženýři k dispozici

Nikdo neví všechno. A my možná také ne. Ale vždy Vám ochotně nabídneme odborné konzultace týkající se interoperability součástí a implementačních detailů. A to vše lidskou, srozumitelnou formou ve vašem jazyce, s výjimkou některých dialektů Čínštiny.

rychlé dodání solárních panelů a měničů

ExpediceNež řeknete švec

Krátce po dokončení objednávky pro Vás zboží rezervujeme. Díky naší propracované logistice
a skladům naplněných až k prasknutí Vám jsme schopni doručit skladové zásoby na libovolnou adresu v rámci střední Evropy v rozmezí 24-48 hodin. Spolupracujeme s těmi nejlepšími dopravci.

servis solárních panelů

Poprodejní servisNejsme žádní pštrosi

Dodáním zboží to u nás nekončí. Jde nám především o Vaši spokojenost a o to, abyste se k nám rádi vraceli. Dokážeme se také postavit k případným reklamacím a nestrkáme před nimi hlavy do písku. Našim stálým zákazníkům navíc umíme poskytnout zajímavé slevy.

fotovoltaika

Dobrá práceTo je naše meta

Pracujeme tak, abychom na konci dne mohli mít dobrý pocit z vykonané práce a s cílem každý proces ještě více zlepšit. Víme totiž, že i zítra zase vyjde slunce a my se budeme moci věnovat tomu, co nás baví.

Přidaná hodnota

Poskytujeme kvalitní a rychlý servis, přesnou a včasnou logistiku. Zajišťujeme školení, webináře, technické informace od našich specialistů. Propojíme Vás s novými zákazníky.

Co nabízíme

Na základě vlastních dlouholetých zkušeností nabízíme jen kvalitní a praxí osvědčené produkty, které Vám budou dlouho sloužit.

V čem jsme jiní

Ctíme křesťanské hodnoty, na kterých stavíme své obchodní a profesní vztahy. S námi máte jistotu, že obchody proběhnou vždy korektním způsobem.

REFERENCE

Jak u nás říkáme: Když se chce, všechno jde!

Co o nás říkají naši zákazníci

Josefa Wachter

Nanosun je profesionální organizace, která rychle reaguje. Široký sortiment výrobků, rychlé dodání a dobré ceny. Pro uspokojení požadavků zákazníků a trhu dělá víc, než je běžné.

Josefa Wachter
Austria
Hans Zyfflich

Spolupráce s Nanosun probíhala hladce a velmi efektivně a poradenství bylo velmi přátelské a kompetentní. Po vyjednání způsobu platby (nakupujeme u nanosun poprvé) došlo k dodání podle dohody a bylo podle požadavku oznámeno včas (jeden den předem). Objednané FV-moduly byly řádně zabaleny a dodány bez poškození obalu. Při dalších projektech objednáme u Nanosun rádi znovu.

Hans Zyfflich
Iliya Elenin - Managing Partner of ELSOL BULGARIA

S firmou Nanosun spolupracujeme už déle než 5 let a za celou dobu jsme neměli jediný problém. Jsme v kontaktu se dvěma zástupci, Beatrice a Davidem. Nasazení obou je stoprocentní, pro každou naši potřebu vždy najdou řešení.

Iliya Elenin - Managing Partner of ELSOL BULGARIA
Vladimir Todorov

Perfektní služby, díky firmo NanoSun.

Vladimir Todorov
Karel Valenta

Objednal jsem si u jedné firmy fotovoltaické panely. Po dvou měsících mi SMS zprávou sdělili, že mojí objednávku ruší. A už s nimi nešlo nijak komunikovat. Potřeboval jsem panely hned a tak jsem po internetu oslovoval různé firmy. Téměř ihned se mi ozvala firma NANOSUN, kde pan Dominik Mathaus mi ihned nabídl panely ze skladových zásob. A za velmi pěkné ceny. Jelikož jsem panely potřeboval okamžitě, zaplatil jsem na účet NANOSUN potřebnou částku a ještě ten den jsem si pro ně do skladu přijel. Všichni tam byli velice vstřícní a ochotní a pomohli mi panely naložit a zajistit tak, aby se při dopravě nepoškodili. Za to patří všem v NANOSUN můj veliký dík. Nyní již FVE provozuji a měřením jsem si ověřil, že udávané parametry fotovoltaických panelů odpovídají skutečnosti.

Karel Valenta
Daniella IBRAHIM

Výborná kvalita služeb. S touto společností máme skvělé zkušenosti, velmi příjemná spolupráce s obchodníkem Manuelem Rotundo. Dodání zboží našemu klientovi bylo perfektní.

Daniella IBRAHIM
Peter Platzer

Velmi důvěryhodná firma, velmi krátká doba odezvy, ještě jednou děkuji panu Pavlicovi, který na mé dotazy a přání odpověděl vždy během několika minut. Bezkonkurenční ceny!

Peter Platzer
Knarf Ekrats

Velmi spolehlivá společnost ke spolupráci. Velmi rychlá zpětná vazba na jakýkoli z mých dotazů. Rád bych je doporučil!

Knarf Ekrats
martin krajcovic

Děkuji za skvělý servis, budu doporučovat dále.

martin krajcovic
Přemysl Prokop

Doporučuji firmu Nanosun s.r.o. pro nákup solárních modulů. Široký výběr panelů, velká skladová dostupnost a výborné ceny.

Přemysl Prokop
dablac dablac

Profesionální přístup, rychlé dodání, bezchybná komunikace, doporučuji. Pavel

dablac dablac
Maciej Urbanski

Velmi dobrý kontakt, rychlé dodávky, velké portfolio fotovoltaických produktů a rozumné ceny.

Maciej Urbanski
Stanislav Kerestes

Chcel by som sa poďakovať spoločnosti Nanosun za bezproblémovú dodavku tovaru a za profesionálny zákaznícky prístup.

Stanislav Kerestes
Patrick Schwager

Spolupráce probíhala hladce!

Patrick Schwager
Johann Altmann

Všechno fungovalo skvěle.

Johann Altmann
Wolfi Ecki

Perfektní společnost.

Wolfi Ecki
Daniela Reitner

Spolupráce bez komplikací a přátelská. Skvělá hodnota za investované peníze. Opakovaně.

Daniela Reitner
Andi Eder

Děkuji Dominikovi za bezproblémové vyřízení mých objednávek (u nanosun jsem již nakupoval dvakrát). Cena je OK! Doručení do Rakouska OK! Všechno skvělé!

Andi Eder
Austria
Roland Pichler

Super společnost, skvělý poměr výkon/cena, rychlé doručení a perfektní zpracování objednávek. Ihned nákup zopakuji!!

Roland Pichler
Artem Skrypnyk

Skvělá spolupráce se společností Nanosun. Profesionální podpora Sales agenta Marleny při realizaci projektu výstavby 1 MW solární elektrárny v Polsku. Vřele doporučuji! Powerbell Engineering Sp. z o.o.

Artem Skrypnyk
Poland
Wolfgang Schiller

dosud výhradně dobré zkušenosti: - přátelští - seriozní - naprosto spolehliví - krátké dodací lhůty

Wolfgang Schiller
Catalin Stanciu

Po veletrhu Intersolar jsem se spojil se společností Nanosun. Panely jsem začal kupovat od první nabídky, kterou jsem obdržel. Pokaždé měli dobré ceny. Kromě toho David vždy reagoval neuvěřitelně rychle, s přesnými informacemi a řešeními mých požadavků ohledně dopravy, záruk na produkty...cokoli. Nemám žádného dodavatele s Davidovou rychlostí odezvy. Doufám, že budeme moci spolupracovat co nejdéle.

Catalin Stanciu
Radek Bartuška

Nakoupili jsme od firmy NANOSUN celý kontajner FVE panelů a maximální spokojenost. Jak s obchodním zástupcem, tak s cenou a produktem. Dva panely dorazily rozbité, ale Nanosun okamžitě vrací peníze. LARX s.r.o.

Radek Bartuška
Carsten Temming

Vyřízení mé objednávky nebylo snadné, ale tým nanosun, zejména Eva, byl vždy milý, ochotný a rychlý v komunikaci. Děkuju!

Carsten Temming
Lukáš Němec

Profesionálny prístup, rýchla a zrozumiteľná komunikácia.. Tiež oceňujem rýchlosť dodania + prístup vodiča a jeho ochotu pomôcť.. Ďakujem

Lukáš Němec
Hannes Hoettinger

Dlouhodobě TOP partner

Hannes Hoettinger
Info PVS Energy

Top Partner

Info PVS Energy
Michael Düde

první objednávka a velká spokojenost! skvělá komunikace, rychlé dodání. objednám znovu :-)

Michael Düde

Z NAŠEHO BLOGU

O čem se u nás živě diskutuje
Jaký neuvěřitelný zážitek na World Future Energy Summit 2023!

Jaký neuvěřitelný zážitek na World Future Energy Summit 2023!

Moc děkujeme všem, kteří se k nám připojili na World Future Energy Summit loni 16. – 18. ledna 2023. Akce měla velký úspěch, protože náš stánek navštívilo tolik lidí a projevili s námi zájem o projekty obnovitelné energie. Bylo skvělé vidět tolik relevantních otázek o solární energii a jejím potenciálu ve spolupráci s naším týmem, nanosun DMCC. S Božím požehnáním uděláme vše pro to, abychom dosáhli desetinásobku milníku, kterého jsme dosáhli v roce 2022.

Pokračovat ve čtení
nanosun spolupracuje se společností Sofarsolar

nanosun spolupracuje se společností Sofarsolar

nanosun s potěšením oznamuje rozšíření svého portfolia o produkty Sofarsolar. Díky této nové spolupráci nabídne nanosun na evropskému trhu hybridní a stringové měniče Sofarsolar spolu s rezidenčními bateriemi.

Pokračovat ve čtení
nanosun spouští Marketplace

nanosun spouští Marketplace

Marketplace je místo, kde získáte informace o dostupnosti zboží, rychle a přehledně. Bleskově budete schopni najít co potřebujete a odeslat Vašemu oblíbenému obchodníkovi poptávky.

Pokračovat ve čtení
Obrovský zájem o Solar Solutions Düsseldorf

Obrovský zájem o Solar Solutions Düsseldorf

Na konci listopadu proběhl v Düsseldorfu veletrh Solar Solution, který se těšil obrovskému zájmu ze strany návštěvníků. Jsme rádi, že i na našem stánku jsme mohli přivítat velké množství zájemců o naše produkty a služby. Současně jsme se potkali s našimi významnými partnery, a nastavili spolupráci pro rok 2023. Brzy do našeho portfolia přidáme nové značky a produkty, sledujte naše komunikační kanály!

Pokračovat ve čtení
Jaký neuvěřitelný zážitek na Smarter-E India Intersolar 2022!

Jaký neuvěřitelný zážitek na Smarter-E India Intersolar 2022!

Rádi bychom moc poděkovali všem, kteří se k nám připojili na Smarter-E India Intersolar loni 7. - 9. prosince 2022. Bylo skvělé vidět tolik lidí, kteří se zajímají o obnovitelné zdroje energie a jak mohou pomoci našemu životnímu prostředí. Měli jsme spoustu skvělých otázek o solární energii a jejím potenciálu.

Pokračovat ve čtení
MENA
EUROPE